نتایج جستجو برای عبارت :

خوشه های خشم

در روزگاران پیشین، شغلی بنام خوشه ‌چینی وجود داشت. آنها که دست شان تنگ بود و خرمن و مزرعه ای نداشتند، پشت سر دِروگر ها راه میرفتند و خوشه های جامانده را از زمین بر میداشتند و گاها صاحب مزرعه به دروگران دستور میداد که شلخته درو کنند تا چیزی هم گیر خوشه چین ها بیاید. حافظ نیز در شعرى چنین میفرماید : 
ثوابت باشد ای دارای خرمن
اگر رحمی کنی بر خوشه چینی
دستفروشان «خوشه چین» های روزگار ما هستند، آنهایى که در این هوای سرد چشم دارند به اینکه از جیب ما
در روزگاران پیشین،  شغلی به نام خوشه‌چینی وجود داشت. آنها که دست شان تنگ بود و خرمن و مزرعه ای نداشتند می رفتند و پشت سر دروگران راه می رفتند و خوشه های جامانده را از زمین بر می داشتند و گاها صاحب مزرعه به دروگران دستور می داد که شلخته درو کنند تا چیزی هم گیر خوشه چین ها بیاید. حافظ می فرماید :
ثوابت باشد ای دارای خرمناگر رحمی کنی بر خوشه چینی

فکر می کنم بسیاری از دستفروشان، «خوشه چین» های روزگار ما هستند، آنها که در این هوای سرد چشم دارند به

مثل کسانی که اموال خود را در راه خدا انفاق می کنند همانند بذری است که هفت خوشه برویاند و در هر خوشه یکصد دانه باشد .

هر دانه ای در هر زمینی هفت خوشه که در هر خوشه صد دانه باشد نمی رویاند 
بلکه باید دانه سالم ،زمین مستعد ،زمان مناسب ،و حفاظت کامل باشد . انفاق نیز همین طور است باید از مال حلال با قصد قربت بدون منت با شیوه نیکو و غیره باشد . 
انفاق تنها پاداش اخروی ندارد بر خلاف برخی ها که فکر می کنند جزای  کار نیک فقط در آخرت است .
قرآن کریم سوره
پاورپوینت خوشه بندی فازی فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: pptxتعداد صفحات: 20حجم فایل: 1732 کیلوبایت قیمت: 4400 تومان
توضیحات:پاورپوینت خوشه بندی فازی (Fuzzy Clustering) در 20 اسلاید، ارائه کلاسی کارشناسی ارشد رشته مهندسی صنایع، در قالب فایل pptxفهرست برخی از مطالب:گذری بر یادگیری ماشین و کاربردهای آنمفاهیم خوشه بندی- معرفی- مراحل فرآیند خوشه بندی- روش های خوشه بندیخوشه بندی فازی- رویکرد فازی- افراز فازی- خوشه بندی فازی احتمالی- خوشه بندی فازی تختکارب
روزی ابلیس نزد فرعون رفت. فرعون خوشه‌ای انگور در دست داشت و تناول می‌کرد. ابلیس گفت: آیا می‌توانی این خوشه انگور تازه را به مروارید تبدیل کنی؟ فرعون گفت: نه. ابلیس به لطایف‌الحیل و سحر و جادو، آن خوشه انگور را به خوشه‌ای مروارید تبدیل کرد. فرعون تعجب کرد و گفت: احسنت! عجب استاد ماهری هستی. ابلیس خود را به فرعون نزدیک کرد و یک پس گردنی به او زد و گفت: مرا با این استادی و مهارت حتی به بندگی قبول نکردند، آن وقت تو با این حماقت، ادعای خدایی می‌کنی
داستان در مورد شاهنامه اخرش خوشه موضوع انشا شاهنامه اخرش خوشه مثل نویسی جایی که نمک خوردی نمکدان مشکن مثل نویسی با ماه نشینی ماه شوی با دیگ نشینی سیاه شوی مثل نویسی تهی پای رفتن به از کفش تنگ مثل نویسی فلفل نبین چه ریزه بشکن ببین چه تیزه مثل نویسی فلفل نبین چه ریزه بشکن ببین چه ریزه شاهنامه آخرش خوشه
انشا در ادامه مطلب
ادامه مطلب
انبوه و درخشنده چنان خوشه ی انجم
(تعبیر زمینی هم اگر خواسته باشی
چون خوشه ی انجم نه که چون خوشه ی گندم)
#کانال_آوای_شبانه_پارسا
#اخبار_روز_ایران_و_جهان
-tumblrhttps://avayeshabane.tumblr.com
آخرین خبرها و اتفاقات روز در وب سایت:
websitehttp://aparssa.wordpress.com
منبع خبری کانال:
#BBC_News
مشاهده مطلب در کانال
خوشه هایی از گندم که از روی تکبر
سر برافراشته و خوشه های دیگری که از
روی تواضع سر به زیر آورده بودند
نظرم را به خود جلب نمودند...
و هنگامی که آنها را لمس کردم،
شگفت زده شدم
خوشه های سر برافراشته را تهی از دانه
و خوشه های سر به زیر را
پر از دانه های گندم یافتم
با خود گفتم:
در کشتزار زندگی نیز،
چه بسیارند سرهایی که بالا رفته اند
اما در حقیقت خالی اند....!!
#لقمان_حکیم
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
✦ @Parsa_Night_narrator ✦
#کانال_آوای_شبانه_پ
نایزیلام (میدازولام) اسپری بینی
شرکت: UCB، Inc.
تاریخ تصویب: 17 مه 2019
درمان: Clusters تشنج

نزیلام (میدازولام) یک بنزودیازپین تزریقی است که برای درمان حاد خوشه های تشنج مشخص شده است.
FDA  نازلین (میدازولام) اسپری بینی برای درمان خوشه های تشنجتصویب می کند
بروکسل (بلژیک) و آتلانتا، جورجیا (ایالات متحده) - 2019 مه 20: UCB امروز اعلام کرد که اداره غذا و داروی آمریکا (FDA) یک برنامه جدید برای جدیدترین داروهای ضدویروسی AED (میذالام) اسپری بینی با CIV، یک بنزودیازپین برای
تحلیل خوشه ای مجموعه ای از مشاهدات را به دو یا چند گروه نامعلوم و ناسازگار متقابل طبقه بندی می کند، که بر اساس ترکیب های از متغیرهای بازه ای قرار دارند. هدف این تحلیل کشف سیستم مشاهدات سازمانی، که معمولا مردم هستند به گروه است که در آن اعضای گروه در اموال عمومی سهیم اند. در کل از لحاظ شناختی، رفتار با افراد و پیش بینی رفتار یا مالکیت ها بر اساس مشاهدات رفتاری و مالکیت های دیگر دشوار است.
تحلیل خوشه ای، گروه های نامعلوم را طبقه بندی می کند. این
اگر در گروه بندی جامعه، واریانس بین طبقات کم ولی در داخل طبقات زیاد باشد(عکس نمونه گیری مطبق)، از روش نمونه گیری خوشه ای استفاده می شود . یعنی اگر در گروه بندی جامعه بین طبقات مختلف تفاوت زیادی وجود نداشته باشد، ولی بین افراد هر طبقه تفاوت زیادی وجود داشته باشد در این صورت از روش نمونه گیری خوشه ای بهره می گیریم در این جا هر طبقه را خوشه می نامند. بر عکس نمونه گیری تصادفی طبقه ای که در آن گروههای همگن هستند در نمونه گیری خوشه ای گروهها ناهمگن
دیوونگی یعنی من اینجا بشینم و به تو فکر کنم
قطعا عقلم هزار بار بهم میگ بهتر از تو هم هس ولی دلم خوشه به تو!
چی بگم من همیشه مغرور بودم ولی هیچ وقت خودخواه نه
ولی تو خودخواهی خیلی..
تموم باید کنم این جریانات فکری رو بچشم یه زندگی نو و تازه رو
_
یادم بمونه: اره نه اون 3 درصده.. متعادل :)
_
حال روحیم خیلی خوب نیس به محض بهتر شدن مینویسم واستون ترمک های عزیز
این پست هم مربوط به حال دل خودم بود و ربطی به دانشگا و رشته نداش

برای تزیین جشن ها و یا مراسمات شادی می توانید از گل های خوشه ای استفاده کنید. درست کردن این گل ها بسیار ساده و کم هزینه است و برای تزیینات مختلف می توانید آنها را بسازید.

روش درست کردن گل خوشه ای کاغذی
برای درست کردن گل خوشه ای به کاغذ رنگی (ترجیحا کاغذکشی)، قیچی، نخ ضخیم و سوزن نیاز دارید. ابتدا با کاغذ رنگی چند نوار با عرض پنج سانتی متر درست کنید. بعد نوارهای کاغذی را تا بزنید. فاصله بین هر تا باید حدود پنج سانتی متر باشد.

به این ترتیب همه
این همنشینی (همیستانی) با چشم غیر مسلح و بدون ابزار اپتیکی نیز قابل مشاهده است. #خوشه_پروین که با نام‌های هفت خواهران، ثریا، Pleiades و M45 نیز شناخته می‌شود، یک خوشه‌ی ستاره‌ای باز (open cluster) است که به سمت "شرق" نشانه رفته و راهنمای مناسبی برای جهت‌یابی در آسمان شب محسوب می‌شود.
اگر به دیدار این #مقارنه زیبا رفتید، ببینید چند ستاره از ستارگان خوشه پروین را می‌توانید بشمارید؟؟
#رویداد_نجومی
Website
Weblog
Instagram
Telegram
[عکس 720×720]
Add a commentمشاهده مطلب در کا
در پستهای قبلی با یادگیری با نظارت و بدون نظارت آشنا شدیم.
خوشه بندی یا Clustering از روشهای داده کاوی است که از یادگیری بدون نظارت استفاده می کند. در واقع خوشه بندی بدون داشتن یک مثال آموزشی و بدون هر گونه ناظر سعی در پیدا کردن شباهتهای موجود در داده ها دارد به گونه ای که موارد شبیه بهم در یک خوشه قرار می گیرند و موارد داخل دو خوشه متفاوت با هم تفاوت فاحشی دارند. شباهت بین دو مورد بر اساس فاصله اقلیدسی بین آن دو سنجیده می شود به گونه ای که هر چه فاصل
 نماینده خوشه انگشتر استان نیز در این همایش به مشکلات فعالان این عرصه اشاره کرد و گفت: نبود بازاچه ویژه صنایع دستی ، نبود بیمه هنرمندان، نبود تسهیلات کم بهره، اجرایی نشدن قانون حمایت از هنرمندان و حمایت نکردن از ثبت جهانی عقیق  و انگشتر قم از عمده مشکلات فعالان این عرصه است .

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما در این همایش استاندار قم گفت: رونق تولید در بخش صنعت یکی از محورهای مدیریتی سطح استان در سال رونق تولید است که راه اندازی خوشه انگشتر اس
در
زنبورداری آبان ماه هوا در ایران مرکزی بتدرج سرد می شود به طوریکه در اغلب
نقاط زنبورها از نیمه دوم این ماه کم کم به خوشه زمستانی می روند.
فقط
بعضی از روزها که هوا آفتابی و کمی گرم تر شده باشد از موقعیت استفاده
کرده خوشه زمستانی و کندوهایشان را ترک می کنند و پرواز کوتاه مدتی برای
دفع مدفوعشان انجام می دهند. در شمال ایران هنوز هوا آنقدر سرد نشده که
زنبورها را به خوشه زمستانی بفرستد. کمی دیرتر یعنی در آذر ماه ممکن است
برای مدت کوتاهی به خوشه
رمان خوشه‌های خشم؛ The Grapes of wrath نوشته جان اشتاینبک است در محکومیت بی‌عدالتی و روایت سفر طولانی یک خانواده تنگدست آمریکایی است که به امید زندگی بهتر از ایالت اوکلاهما به کالیفرنیا مهاجرت می‌کنند اما اوضاع آن‌گونه که آن‌ها پیش‌بینی میکنند پیش نمی‌رود. اتفاقات این رمان در دهه سی میلادی و در سال های پس از بحران اقتصادی بزرگ آمریکا روی می‌دهد.
جان اشتاین‌بک، رمان خوشه‌های خشم را در مدت پنج ماه که خودش آن را از سخت‌ترین و پرفشارترین دوره‌
 از اواسط مهر ماه تا اوایل آذر ماه فصل برداشت میوه تازه زرشک قرمز در شهر ستان های بیرجند و قاینات  است. زرشک تازه به سه صورت فروخته می شود:

فروش زرشک تازه با برگ و شاخه 
فروش زرشک تازه خوشه شده  (شاخه های و برگ ها در این شیوه جدا می شوند)
فروش زرشک تازه به صورت دان شده. 

قیمت روز هر دسته از دیگر گروه ها متمایز است. قیمت زرشک تازه با برگ و خوشه در مجموعه زرشک ابرام برا فروش عمده  ۱۵ هزار تومان است. قیمت فروش زرسک تازه خوشه شده ۲۰ هزار تومان و قیم
مهم این است که تا کجای این زندگی را میخواهی برای خودت باشی. من یکی وقتی میفهمم فلانی میلیاردر است چنگی به دلم نمیزند. اما وقتی میفهمم استاد همایی فقط بیست هزار نسخه کتاب خطی به کتابخانه بعد از فوتشان اهدا کردند چشم هایم برق میزند، قند در دلم آب میشود. 
مهم این است که بخواهیم چگونه به دنیا نگاه کنیم...

من خیلی دلم برای این آدمهای بیچاره دور و برم میسوزد. وقتی به پیرمرد محلمان نگاه کردم و فهمیدم به یک جا خیره شده است و هیچ نمیگوید، همانطور خیره
بسم رب الرفیقعکسی از خوشه پروین
کتبتُ الیک والعبراتُ تَجریعلی الخدّینِ رشّاً بعدَ رشِّ (رَشّی)وکنّا فی اجتماعِِ کالثّریّا (ثریا=پروین)وصیّرنا الزّمانُ بناتِ نعشِِ (نعشی)
برایت نامه نگاشتمو اشک‌هایم دائماً (پشته‌پشته) روی گونه‌هایم می‌بارد
من و تو در اتحاد و اجتماع، مثل خوشۀ پروین بودیم
اما زمانه ما را مثل بنات النعش از هم دور نمودپ.ندر ادبیات فارسی خوشه پروین(ثریا) نماد اجتماع و پیوستگی ست و بنات نعش نماد جدایی و گسستگی. چرا که خوشه پرو
در پستهای قبلی در مورد تفاوت میان طبقه بندی و خوشه بندی بحث کردیم. در مورد سوال این پست نیز اولین پاسخی که می توان داد این است که الگوریتم K نزدیکترین همسایگی (KNN) یک الگوریتم طبقه بندی و الگوریتم k-means یک الگوریتم خوشه بندی است. منطق الگوریتم KNN به زبان ساده این است که اگر شما شبیه به همسایگانتان باشید، آنگاه شما یکی از آنها خواهید بود. یا اگر سیب شباهت بیشتری به موز، پرتقال و ملون (میوه) نسبت به یک میمون، گربه یا موش (حیوان) دارد، آنگاه به احتمال
بسم الله الرحمن الرحیم
و زمانی تأمل کن در انواع گیاهها که از حد و حصر افزون و از حساب و شماره بیرون است، هر یک را شکلی و رنگی و طعمی و بوئی و منفعتی و خاصیتی، یکی غذای بدن می شود، دیگری قوّت تن، آن یک زهر جانگزا و این یک تریاق فرح افزا، آن جان می ستاند و این روح می بخشد. یکی خواب می آورد و یکی خواب را از دیده می برد، یکی مفرّح جان و یکی باعث اندوه بی پایان، این سرد است و آن گرم، این خشک است و آن تر، با آنکه همه از یک زمین روئیده و از یک چشمه آب نوشیده.
مثل ستاره‌هایی که در گنبد آسمان پخش‌اند و از هم دور، تنها شده‌ایم. اما انگار‌ کسی روی زمینی دیگر گفت: آن ستاره‌ها را می‌بینی؟ آنها که «کنار هم‌اند» و بالایشان آن یکی ستاره‌ی کم‌نورتر هست اسمش.. نمیدانم فرقی ندارد چه اسمی رویمان گذاشت. مهم این است که خوشه‌خوشه به هم وصل شده‌ایم و از دید آن یکی زمینی‌ها، خیلی نزدیکیم.
لابد نور ما اگر تا زمین می‌رسد تا ستاره‌های دیگر هم می‌تواند سفر کند. باید بسوزیم، بتابیم، آسمان نورمان را به حرکت وا د
سلام با وفاترین!خبرت هست که همه دارایی این شاعر شوریده حال، شعرهایی است که خوشه‌ خوشه از گندمزار وجود تو چیده می‌شود؟!با تو هر روز معجزه ای تازه رخ می‌دهد و من درخت پیری هستم که از یُمن خورشید نگاهت در پاییز جوانه زده‌ام چون بهاران.اما این روزها با احساسی پُر از تاول کوچه‌های دلتنگی را طی می‌کنم تا به تو برسم.چندی است تقدیر ناجوانمرد، دورم ساخته از کعبهٔ وجودت. در آرزویم که روزی به حجِ تن‌ات نائل آیم.تا رسیدن به مکهٔ آغوشت همهٔ راه‌ها و م
در ستایش Jane Darwell، بازیگر نقش ماندگار "Ma" در "خوشه‌های خشم"
یکی از به یادموندتی‌ترین و دوست‌داشتنی‌ترین نقشهای مادر رو در تاریخ سینمای آمریکا (و شاید هم کل تاریخ سینما)، بی‌شک "جین دارول" در فیلم کلاسیک "خوشه‌های خشم" اثر ماندگار "John Ford" بازی کرده. فیلم محصول سال 1940 و روایتگر زندگی خانواده ای کشاورزه که در دورۀ تحول اقتصادی آمریکا در اون دهه‌ها و توسعه ماشین‌ها و صنعتی‌شدن زندگی‌ها، ناچار به واگذاری زمین و سرمایۀ خودشون میشن و برای بدست آو
نهال گردو چیست ؟
درخت گردو از درختان بسیار با ارزش و از پهن برگان و همچینین درختان بلند قد است که رشد آن به 10 الی 40 متر میرسد که
چوب آن نیز از بهترین نوع چوب ها می باشد ودر محدوده آب و هوایی ومناطقی از کشور ایران در انواع مختلف قابل کشت می باشد این درخت در برار سرما و گرما مقاوم است اما قابل ذکر است
 گرمای شدید باعث از بین رفتن مغز گردو می شود و فصل رشد این درخت در فصل سرما می باشد و بیشتر با روش پیوند این نهال
تکثیر پیدا می کند مغز گردو دارای چرب
  کریستالهای رز صحرا *Desert Rose*رز صحرا نام محاوره ای است که به سازندهای گل رز مانند خوشه های کریستالی گچ یا باریت که شامل دانه های شن و ماسه فراوانی است ، داده می شود. "گلبرگها" بلورهایی هستند که در محور کریستالوگرافی c مسطح شده و در تابش خوشه های کریستالی مسطح باز می شوند.کریستال ها یک شکل دایره ای از صفحات مسطح تشکیل می دهند و شکل را شبیه به شکوفه گل رز تشکیل می دهند.
به ادامه مطلب مراجه نمایید
ادامه مطلب
   یک دانه، یک خوشه

بابای  خوب من
با خنده می گوید:
از دانه ای گندم
یک خوشه می روید
         *
 یک خوشه  زیبا
 یک خوشه سنگین
با عطر و بوی نان
 با سفره ای رنگین
         *
با ارزش است آری
گل گرچه باشد کم
یک  قطره از چشمه
یک دانه گندم هم.
بیژن شهرامی
پروب خوشه ای ( کلاستر )
پروب خوشه ای یکی از قسمت های دستگاه اولتراسوند و از لوازم فیزیوتراپی است.
در کار با دستگاه اولتراسوند قسمتی از آن که باید برای درمان بر روی پوست بدن
قرار بگیرد همان سر کوچک دستگاه یا پروب می باشد.
پروب خوشه ای 2 وات با ترکیب دیود لیزر 660 نانومتر و 808 نانومتر
(5*200mW/808nM+10*100mW/660nM) طراحی شده است. برای خرید پروب خوشه ای
با ما تماس بگیرید.
پروب اولتراسوند
پروب خوشه ای در درمان با دستگاه اولتراسوند به کار برده می شود که در درمان ها
دختران حاجی آباد ی مقام سوم رشته طناب کشی در الپمیاد بازی های
بومی و محلی جام خوشه چین استان را کسب نمودند
به گزارش
روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان حاجی آباد،  اعزام تیم دختران شهرستان حاجی آباد  به المپیاد بازی های بومی و محلی جام خوشه چین
که به میزبانی شهرستان رودان با شرکت 8 تیم از شهرستان های : بندرعباس ،رودان
،حاجی آباد میناب ،قشم ،جاسک و ... مورخه 27 4/98 در مجموعه ورزشی شهید چمران  شهرستان رودان در رشته  های طناب کشی ،هفت سنگ ،چوب
شرح وضعیت:
استر به فصل هفتم رسید.
خوشه‌ی پروین به گوشه‌ی خودش در کهکشان برگشته بود.
آنجلیکا جلوی در طبقه‌ی دوم ایستاده بود.
 پلوتو به ایستگاه اول - و بیشتر - رسیده بود، اما تصمیم گرفت که برگردد تا جزئیات را در ذهنش تحکیم کند.

بیان هم شده اینستاگرام!
شده دیجی کالا
از وبلاگ و فضای وبلاگ، آنچنان که تصور میکردم خوشه چینی نکردم...
معدود نویسنده های خوبی هستند که واقعا نویسنده اند. آنها هم در این وضعیت گل و بلبل از درد اقتصاد و بی کسی و بی پولی زار شده اند و دستشان به نوشتن نمیرود...
شرح وضعیت:
استر به فصل هشتم می‌تازد.
خوشه‌ی پروین به گوشه‌ی خودش در کهکشان برگشته بود.
آنجلیکا جلوی در طبقه‌ی دوم ایستاده بود.
 پلوتو به ایستگاه اول - و بیشتر - رسیده بود، اما تصمیم گرفت که برگردد تا جزئیات را در ذهنش تحکیم کند.

سردرد خوشه ای
سردرد خوشه‌ای‌ عبارت‌ است‌ از یک‌ نوع‌ سردرد بسیار شدید که‌ به‌طور معمول‌ شامل‌ درد در یک‌ طرف‌ سر، در پشت‌ سر، یا اطراف‌ یک‌ چشم‌ می‌شود. این‌ سردردها معمولاً در یک‌ زمان‌ از روز برای‌ چندین‌ روز یا هفته‌ رخ‌ می‌دهند و بعد فروکش‌ کرده‌ و فرد ممکن‌ است‌ هفته‌ها یا ماه‌ها سردرد نداشته‌ باشد. حدود 90% از بیماران‌ مرد هستند.
هنگامی که از مغز بیماران دارای سردرد خوشه ای، اسکن می گیرند، فعالیت های غیر طبیعی در هیپ
شاگردی از استادش پرسید : عشق چیست ؟استاد در جواب گفت : به گندمزار  برو  و پربارترین خوشه را بیاور . اما هنگام عبور از گندمزرا به یاد داشته باش که
نمی توانی به عقب برگردی .
شاگرد به گندمزار رفت و پس از مدتی طولانی برگشت .

ادامه مطلب
تو دنیایی چشم باز کرده که پذیرفتنش دردناکه. از وقتی یادشه، مجبور به بازتعریف ساختارها و سازه‌سازی بوده. پذیرفتن ممکن نیست. حتی برای چند ساعت. شهری که تو خاموشی مطلقه و همه مرده‌ن. چراغی روشن می‌شه. مثل حبس کردن نفست. یه جایی کم میاری. دلت خوشه که زورت می‌چربه. بزدلیته که غالبه اما. عاقبتت بخیر.
مواد تشکیل دهنده‌ای که برای سالاد پاستای آسان نیاز دارید

پاستا روتینی سه رنگ
سالاد ایتالیایی
پنیر پارمزان
روغن زیتون
پیاز قرمز
هویجهای ریز (بیبی هویج)
بروکلی
بروکلی
گوجه گیلاسی یا خوشه‌ای
خیار سبز
فلفل دلمه‌ای زرد
طرز تهیه سالاد پاستا رنگی با سبزیجات تابستانی
مواد لازم
۱ بسته پاستا تورینی سه رنگ (پاستا پیچ پیچی)
۱ بسته کوچک گوجه خوشه‌ای، دو نصف شده
۱ و ۱/۲ پیمانه خیار سبز ورقه شده و چهار قسمت شده
۱ و ۱/۲ پیمانه بروکلی ریز خرد شده
۱ پیمانه
بسم الله الرحمن الرحیم ./
آبان هم تموم شد ، امروز اول آذر بود ! من هنوز همونم همونی که اول فروردین اهداف امسالش رو نوشت ! کارهایی که باید انجام بده ... دیگه افتادیم تو سراشیبی و این روزای کوتاه تند تند دارن میگذرن که باز بهار بشه ... یکم نگرانم که مبادا نتونم به کارهایی که باید تو ۹۸ بهشون میرسیدم برسم !
این روزا خیاطی کودک رو بهتر از قبل پیش گرفتم ، چرخ خیاطیمو دارم کم کم عوض میکنم ، البته که به امید خدا زودتر برسه دستم و پولم نره هوا :( مطالعه م رو د
هرجای شهرو میگردم ما با هم خاطره داریم
آخر عمرمه اون روز که ازم چشم برداری
الان تو همون خیابونم که با هم راه میرفتیم
اگه این آدما میذاشتن تا خود ماه میرفتیم
مگه کل این دنیا چندتا مثل تو داره
بیا که این دلم بی تو تنهاس بی کس و کاره
منو هیشکی نمیفهمه جز تو یه نفر
دلو بردار هرجایی ببر
نگهش دار پیش خودت
میدونی من فقط دلم میخواست خودتو
دلم خوشه به بودن تو
نبینم هیچکسیو دورت
منو هیشکی نمیفهمه جز تو یه نفر
دلو بردار هرجایی ببر
نگهش دار پیش خودت
میدونی
کرده ام بند زنجیر توان شیون رابسته ام با لب خود روزنه گُلخن‌ رامژده مرغان گلستان که زچشم تَر مَنکرده ام کُلشن فردوس بَرین دامن راگفته ام نام دلش آهن وخوش می دانمکرده ام جُرم که تهمت زده ام آهن راتَن نرمش بُوَد آزرده ز دیبا و پَرندمُژه حور نیاید نخ پیراهن رارستگاری است نصیب دل مَسرور سکوتلازم است قطع زبان ناحیه سوسن رامی کشد هر نفسم دوست به نحوی که نَکُشتدشمنی با همه خصمی نُکُشَد دشمن رافتنه چشم تو صَد خرمن و تاب دل منخوشه خوار خوشه کجا حوصل
وقتی که سهمم از زمین قدری تبسم بود
هر سال از این زندگی یک فصل پنجم بود
فصلی که پر بود از تنفر ، خشم ، از نفرت
فصلی که در آن مردمش یکسر تهاجم بود
جایی که دل بستن فقط مال مترسک هاست
مشروب ها از الکل یک خوشه گندم بود
یک نعره آنجا از زمین تا آسمان رفت و
مرداب طوفانی شد و دنیا تلاطم بود
عجب فصل عجیبی بود فصل پنجم عاشق
که شاعر هم دچار یکسری سو تفاهم بود
اوست خدایی که از اسمان باران فرو بارد تا هر نبات به ان برویانیم و سبزه ها و دانه هایی که بر روی هم چیده شده پدید اریم . و از نخل خرما خوشه های پیوسته بر هم بر انگیزیم . و باغهای انگور ,زیتون و انار که برخی شبیه و برخی نامشابه به هم است خلق کنیم . شما در ان باغها هنگامی که میوه ی ان پدید اید و برسد به چشم تعقل بنگرید که در ان ایات و نشانه های قدرت خدا برای اهل ایمان هویداست. 
قران کریم 

امروز 
جایی که هستم
آرزویم بود
و
شاید آرزوی خیلی ها باشه
اللهُ اعلم... 
اما خسته شدم از بلا تکلیفی
چه می شه آخرش 
کدام پلن زندگیم رو اجرا باید بکنم
یادم می آد اولین بار که کربلا رفتم... از حضرت خواستم سرو سامون زندگیم دست خودش باشه و دلم به این فرجام خوشه... 

چه کنم که دلم گرفته 
از این پایان نامه پاگیر 
تمام زندگیمو تحت شعاع قرار داده 
امیدوارم زودتر تمومش کنم
بسم الله الرحمن الرحیم
یه متنی میخوندم از این زندگی قشنگ طورها،یه تیکه گفت موهای جوگندمی و فلان!
یادم افتاد همیشه برام سوال بود، جوگندمی کجاش سفیده؟!
تو نت سرچ کردم جو و گندم، جوی گندم و...
همش تصپیر خوشه ها و دانه ها طلایی بودD:
آخه چرااااا به رنگ سفید میگید جوگندمی؟!D:
باز خاکستری ای نقره ای چیزی! 
کی بود که ماستا رو ریخت تو قیمه ها؟!D: 
صبح زود رسیدم خوابگاه، دیدم یخچال تا خِرتِناق پُرِه، به یکی از هم‌اتاقی هام که تازه باهاش هم‌اتاقی شدم گفتم "درخواست بدیم برامون یخچال نمیارن؟ آخه خب این یخچال برای هفت نفر خیلی کمه!"
گفت "نه بابا! دلت خوشه ها! گفتیم بیان یه چی وصل کنن ظرف‌ها رو بزاریم رووش، گفتن ما برای هر اتاق یه‌دونه وصل می‌کنیم و برای شما هم یه‌دونه تون رو وصل کردیم و بیشتر نمی‌شه!"

کوی دانشگاه - یازدهم مهرماه نود و هشت
http://WWW.NEGARSKIN.IR

درمان میگرن

با شناختی که اکثریت ما داریم میگرن بیماری است که شامل نشانه‌هایی چون سردردهای شدید، استفراغ و حالت تهوع می‌باشد، افراد زیادی پس از تزریق بوتاکس برای از میان بردن چین و چروک‌های صورت خود در کمال تعجب دریافتند که بیماری آن‌ها (میگرن) بهبود پیدا کرده است.

به بیان ساده تر افرادی که از میگرن رنج می‌بردند پس از انجام تزریق بوتاکس به این پی بردند که میگیرن آنها به طور ناخودآگاه بهبود یافته.

پس از پی بردن به اتفاق
واقعا از ته دلم احساس میکنم این د.و.ل.ت ما رو مسخره کرده! ببخشید ولی به نظرم دارن باهامون مثل یک حیوان رفتار میکنن که هروقت سرکشی کرد میندازنش توی قفس
دیگه داره بهم فشار میاد
حتی درسامم ناقص میخونم.یه سری جزوه هام توی تلگرامن و یه سری دیگشون نیاز به سرچ کردن دارن
از این طرف هم توی یه اتاق 15 متری بدون هیچ هم صحبتی گیر افتادم
این چه وضعیه واسمون ساختید
دلمون به چی خوشه که توقع داریم با اعتراض چیزی درست شه واقعا :/
نزد کریمانِ دوعالم خوشه چینمپای بساط اهل بیت از راغبینمبر پنجم شعبان گره خورده است دینممدیون خیر و لطف زین العابدینماز برکتش شد خانه ی مولایمان شادآمد علیِ دوم ارباب، سجادآمد به ما آموخت طرز بندگی راپای مناجات و دعا، پایندگی راآورد با خود راه و رسم زندگی راآموخت با رفتار خود بخشندگی راایثار و بخشش در وجودش منجلی بودکیسه به دوش نیمه شب، مثل علی بودگَرد فراموشی ازین آیین زدودهدین را دوباره با دعا احیا نمودهابواب رحمت را سوی مردم گشودهدر هر
دارم یه کاری میکنم که بعد تک تک حرفام بیام بشینم گوشه اتاق گریه کنم تا خود صبح !
بعد هی سعی کنم خیال بافی کنم ، ولی حتی نمیشه خیالی باشه ، همچی تموم شده همچی... !
باورم نمیشه ، اصلا نمیتونم باور کنم ، بگم آره تموم شده ، فکر نکن ... !

آدم هرجا باشه عادت میکنه و دیگه براش سخته از اونجا بره. نحوه ی فکر کردن هم بعد از مدتی، عادت می شود و دیگر عوض کردنش سخت است ...
 کتاب: خوشه های خشم
چه فکر می‌کنی؟که بادبان‌شکسته زورق به گِل نشسته‌ای‌ست زندگی؟
در این خرابِ ریخته، که رنگ عافیت از او گریخته؛ به بن رسیده، راه بسته‌ای‌ست زندگی؟چه سهمناک بود سیل حادثه!
که همچو اژدها دهان گشود، زمین و آسمان ز هم گسیخت، ستاره خوشه خوشه ریخت.و آفتاب در کبود دره‌های آب غرق شد.هوا بد است. تو با کدام باد می‌روی؟چه ابر تیره‌ای گرفته سینه‌ی تو را که با هزار سال بارش شبانه‌روز هم دل تو وا نمی‌شود؟
تو از هزاره‌های دور آمدی.در این درازنای خون‌ف
از دست خودم خشمگینم که ایمانم را وصل کردم به آدم‌ها. از دست خودم خشمگینم که فکر کردم آدم‌هایی هستند که من بهشان اعتماد دارم و قرار نیست هرگز مرتکب اشتباهی بشوند. از دست خودم خشمگینم که خیال کرده‌ام حقیقتی که به آن ایمان دارم، وابسته به یک نظام و آدم‌هاست...

+شاعر عنوان: حسین مویسات
چشم نزنم دارم تراکتوری می خونم
هرچند از چند جهت پاره شدم ولی دارم درو می کنم درسا رو
پی نوشت 1:البته نه در اون حد هاااا که همه رو تمیز درو کنم
شلخته درو می کنم که چیزی هم گیر خوشه چین ها بیاد
همین سر و گردن و فیزیو و بیو و نورو رو تا یه حدی جمع کنم تو یه هفته هنر کردم

پی نوشت2:یه دختر پسره م میز کناریمن مثلا اومدن درس بخونن(ارواح عمه شون)
رو میزشون به اندازه یه رستوران یا کافه رفتن ما خوراکی هست :/
هی این به اون تعارف می کنه
هی اون به این تعارف می کنه
یاس بنفش 
یکی دیگر از گیاهان دارویی که امروز به معرفی ان می پردازیم گیاه دارویی یاس بنفش است .گیاهی است از خانواده  زیتون Oleaceae که گونه مختلفی دارد و واریته  از آن 
پر پرمی باشد.گل آن خوشه  و بسیار معطر به رنگ حنایی ارغوانی و بنفش ولی کم دوام است. درختچه  است به بلندی ۳-۲ متر، برگ آن بزرگ، بیضی نوک تیز با قاعده  قلبی 
شکل، متقابل با دمبرگ دراز می باشد. میوه آن کپسول و تخم مرغی شکل به طول ۱/۵ - ۱ سانتی متر است که در آن دانه  درشت و بالدار یاس قرار دا
حرف برای گفتن زیاده
خییییییلی زیاد اما دیگه به این نتیجه رسیدم وقتی برای طرف مقابلم اهمیتی ندارم چرا مدام یه حرفیوبزنم
وقتی طرف اینقدر از خود متشکر هست ک دائم از خودش تعریف وتمجید میکنه ویه لحظه پیش خودش نمیگه شاید من اشتباه کردم چرا خودمو زجر بدم
ولی میدونی آدم اونجایی قلبش به در میاد که طرف ادعا داره
برای خودش هرجور دلش بخواد قضاوت میکنه 
اما بازم دلم خوشه یه خدایی هست❤
بسم الله الرحمن الرحیم

مَثَلُ الَّذینَ یُنْفِقُونَ أَمْوالَهُمْ فی‏ سَبیلِ اللَّهِ کَمَثَلِ حَبَّةٍ أَنْبَتَتْ سَبْعَ سَنابِلَ فی‏ کُلِّ سُنْبُلَةٍ مِائَةُ حَبَّةٍ وَ اللَّهُ یُضاعِفُ لِمَنْ یَشاءُ وَ اللَّهُ واسِعٌ عَلیمٌ.خداوند در آیه ۲۶۱ بقره میفرماید:
کسانی که اموال خود را در راه خدا انفاق می کنند همانند بذری هستند که هفت خوشه برویاند که در هر خوشه، یکصد دانه باشد و خداوند آن را برای هر کس بخواهد (و شایستگی داشته باشد) دو یا
بسم الله الرحمن الرحیم

مَثَلُ الَّذینَ یُنْفِقُونَ أَمْوالَهُمْ فی‏ سَبیلِ اللَّهِ کَمَثَلِ حَبَّةٍ أَنْبَتَتْ سَبْعَ سَنابِلَ فی‏ کُلِّ سُنْبُلَةٍ مِائَةُ حَبَّةٍ وَ اللَّهُ یُضاعِفُ لِمَنْ یَشاءُ وَ اللَّهُ واسِعٌ عَلیمٌ.خداوند در آیه ۲۶۱ بقره میفرماید:
کسانی که اموال خود را در راه خدا انفاق می کنند همانند بذری هستند که هفت خوشه برویاند که در هر خوشه، یکصد دانه باشد و خداوند آن را برای هر کس بخواهد (و شایستگی داشته باشد) دو یا چند
بسم الله الرحمن الرحیم

کسانی که اموال خود را در راه خدا انفاق می کنند همانند بذری هستند که هفت خوشه برویاند که در هر خوشه، یکصد دانه باشد و خداوند آن را برای هر کس بخواهد (و شایستگی داشته باشد) دو یا چند

توضیحات فایل
علم داده و تحلیل های پیشرفته کسب و کار ppt
کاربران عزیز ، در این بخش پاورپوینت علم داده و تحلیل های پیشرفته کسب و کار در ۷۹ اسلاید قابل ویرایش در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است که می توانید پس از پرداخت هزینه به صورت آنلاین، این محصول را دریافت کنید.
جهت آشنایی شما عزیزان با محتوای پاورپوینت علم داده و تحلیل های پیشرفته کسب و کار ، متن چند تا اسلاید را قرار می دهیم .
محتوای اسلاید ۲
مروری بر مطالب
هوشمندی کسب و کار (Business Intelligence)
با تعطیلی مدارس برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و خانه نشین شدن معلمها و دانش آموزان در خانه و برای جبران عقب ماندگی درسی از دوستان دوره ی لیسانسم در گروه تلگرامی پرسیدم شما با تدریس در فضای مجازی موافقید؟ یکی از آقایان نوشت:
"ما وقتی میریم کلاس ده نفر غایب داریم 
ده نفر خوابند
واز ده نفر باقیمانده پنج نفر به زور جزوه می نویسند 
حالا انتظار دارید با اونا مجازی کار کنیم 
دلتون خوشه ها"
دانلود آهنگ بابک جهانبخش از خوشی میمیرم
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * از خوشی میمیرم * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , بابک جهانبخش باشید.
دانلود آهنگ بابک جهانبخش به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Babak Jahanbakhsh called Az Khoshi Mimiram With online playback , text and the best quality in mediac
متن اهنگ بابک جهانبخش به نام از خوشی میمیرم
هر کسی عاشقه حال منو میدونه بذار کل دنیا بهم بگن دیوونه بهم بگن دیوونهبذار همه بگن
کلا موی بلند به من نمیاد بابای خیلی از دخترا تعصب دارن رو مو های دخترشون و دوست دارن موهاشون بلند باشه ولی به نظر من این که دخترشونو مجبور میکنن اونطور که دل خودشون میخواد باشه در حقش ظلم کردن ، حالا اینا رو گفتم که بگم بابای خودمو عشقه که هر جور باشم بازم دوستم داره .
ریا نباشه ولی وقتی موهای کوتاهمو دید از اون خنده مهربوناش کرد و گفت چه خوشگل شدی :))
خلاصه منم دخترم و دلم به همین قوت قلب دادنای بابام خوشه و کلی ذوق میکنم از این مهربونییاش
دوست
سیلوسازی به معنای نگهداری کالا با اصول تعیین شده، ضمن حفظ خواص اصلی کالا و جلوگیری از تغییرات کمی و کیفی آن است. در میان محصولات کشاورزی، غلات بالاترین مقدار تولید را به خود اختصاص می دهند و شامل گیاهان یکساله خانواده گندمیان از قبیل گندم، جو، ارزن، ذرت، ذرت خوشه ای، برنج، چاودار و یولاف می باشند.
ادامه مطلب
در دل خویش مجموعه ای از نفرت دارم. یک بوته ی عظیم تنفر در قلبم روییده است، منی که همیشه جز محبت مرام دیگری نمی دانستم. چه بر من رفته ای استاد؟ چه بر من اورده ای استاد؟‌این حجم از تنفر در من ای استاد ... 
و منی که کهیر می زنم از حرف زدن با تو. و تویی که هیچ چیز برایت مهم نیست. و تویی که لم می دهی و نان سنگک گنده را از ان زیر میز در می اوری و فرو می کنی توی ارده -جلوی لپتاپت -. و تویی که دو لوپی می خوری و هیچ چیز این جهان برایت مهم نیست. 
و منی که در تنفر مست
1- مینو مرتضایی - اصلاحات - مقاله پایه باید چاپ شده باشد. 
2- مریم فتوتی - دفاع مجدد - عدم تسلط به موضوع 
3- مینا جم - اصلاحات - بررسی Database برای افراد سالم - نوآوری کاملا مشخص و واضح نیست- نحوه استفاده از یادگیری عمیق کاملا مشخص نیست. 
4- آمنه خسروی - دفاع مجدد - جزییات نحوه تطبیق الگوریتم مکان یابی دروازه با تکنیک بهینه سازی محدب نیاز به اثبات ریاضی دارد. 
5- وحید دستجردی - اصلاحات - تطبیق الگوریتم کرم شبتاب به مساله تخصیص منابع به صورت واضح - مشخص کردن
سلام
خیلی وقته که یهو توی فکر و خیالات فرو میرم
تا چند لحظه که به خودم میام و می بینم مدتی از دور و برم جدا شده بودم
اگه بگم خیلی تحت فشارم حتما بی راه نگفتم..
امروز توی راه یهویی فشار عصبی بهم امد و از یه درد زیاد از چشمم شروع و به سمت سر و شقیقه ام رفت
نزدیک نیم ساعت طول کشید و آبریزش بینی و اشک سرازیر شد
به سختی به خونه رسیدم
سردرد خوشه ای
اسم مریضیم اینه
از هر هزار نفر یک نفر ب این مریضی گرفتار میشن
از نور و صدای بلند باید دوری کنم
و هر لحظه ممکن
انواع مختلف سردرد
۱- سر درد تنش زا :
این شایع ترین نوع  در میان بزرگسالان و نوجوانان است ،درد سر  تنش به عنوان سردرد مزمن شناخته شده است و درد ناشی از آن خفیف است و با گذشت زمان رو به افزایش می رود.
۲- سر درد خوشه ای :
این مدل سردرد کمتر اتفاق میافتد
درد سر درد خوشه ای احساس درد و سوزش در پشت چشم ها احساس می شود .
سردرد خوشه ای طی یک دوره زمانی از چند هفته تا چند ماه طول می کشد .
۳-سر درد سینوسی :
سینوس های التهابی می تواند درد را در گونه ها ، پیشانی و پ
دانلود آهنگ جدید یوسف زمانی مصمم
Download New Music Yousef Zamani – Mosamam
یوسف زمانی مصمم

دانلود آهنگ جدید یوسف زمانی مصمم با لینک مستقیم

متن آهنگ مصمم از یوسف زمانی

تو تا حالا عاشق نبودی که مثل منکه بفهمی دارم چی میگمدوری عذابه حاله خرابه نرو نرو جون منخونه رو گرد و غبار میکشهلااقل بهم بگو چی شدهکه انقدر مصمم شدیاز پیش من بری زود یه جای دورشب که بشه حال ما شه خراب خرابتو با خیال راحتت بگیر بخوابمن خیره به ستاره های آسمونتو ولی دلت خوشه با این و اونحیف
این چند وقت ک نت قطع بود و یا ب عبارتی ناقص وصل بود
تقریبا هممون غر زدیم ک
من کتاب واسه ترجمه داشتم حالا چیکار کنم؟
من دانشجوئم تحقیقم چیکار کنم؟
من مدیر کانالم چیکار کنم؟ 
و ...
اما هیچ کی نگفت 
حالا ک نت قطعه 
بیشتر می تونم در کنار خانوادم باشم
بیشتر می تونم با دوستام وقت بگذرونم 
ب عبارتی بیشتر می تونم واقعی باشم
و بعضی ها هم مثل من بیشتر می تونن بخوابن 

عادت کردیم فقط غر بزنیم
نیمه دیگه لیوان نمی بینیم

کمی پازیتیو بین باشیم 
از این فرصت ب
تو اولین نگاه عاشق دخترک قالب وبلاگم شدم 
تو حال و هوای خودش خوشه...
کاری که من تو کل زندگیم انجام دادم و میدم

+خیلی دلم میخواست که از شخصیت چند سال پیشم که این وب رو ساخت فاصله بگیرم
+قالب قبلی رو خودم دیزاین کرده بودم
+ولی دیگه به روحیاتم نمیخورد
+پس هپی برد دی نیو وبلاگ
تقدیم ب دوستان گروه
نگاه مخمور چشات؛همیشه پیش چشممه..
سرخی روی گونه هات؛ به رنگ خون قلبمه..
برق طلای گیسو هات؛به زیر خورشید فلک؛
میزنه بر دشت و دمن؛عین یه خوشه خرمنه..
دم میزدی که میروی؛ میروی از هوای من؛
هنوز از اون کلام تو؛ شکسته قد من؛ خمه..
رفتی و از فراق تو؛ خزان شده باغ دلم؛
مسبب خشکیدنش؛ کار تو و کار غمه..
در عطشم ز تشنگی؛ ای ابر عشق و زندگی؛
بیا ببین بدون تو؛ پژمرده ام یه عالمه..
یا خود ببار بر ریشه ام؛ جانی دوباره ام بده؛
یا که بده با ساعق
زنى را دیدم با پیراهنِ حریرِ رها شده در دستان باد و گیسوان بافته شده به درازاى یک عمر، که سیب هاى سرخ درخت آرزو را یکى یکى از شاخه هاى جوانى اش با غرور مى چید، تا از میانشان سیب جاودانگى را بیابد. هر سیبى که کم مى شد خوشه اى از گیسوانش سفید و قامتش اندکى کوتاه مى شد، به سیب آخر که رسید آن را بر بلندترین شاخه ى درخت یافت نه دیگر دستش به آن مى رسید، نه توانى برایش باقى مانده بود و  نه حتى عابرى به آن پیرزنِ موى سفید قامت خمیده نگاهى مى کرد، بى اختیا
مجموعه جدید از خوشه خارج شده شاخص های توسعه کامپوزیت(مرکب)
مقاله از انگلیسی به فارسی ترجمه شده است شامل 26 صفحه متن انگلیسی به صورت pdf و 40 صفحه متن ترجمه شده فارسی به صورت word می باشد مترجم خانم طاهر کارشناس متخصص عنوان مقاله انگلیسی: A new set of cluster driven composite development indicators چکیده انگلیسی: ABSTRACT Composite development indicators used in policy making often subjectively aggregate a restricted set of indicators. We show, using dimensionality reduction techniques, including Principal Component Analysis (PCA) and for the first t ...دریافت فایل
مشخصات ظاهری :رنگ تن حشره بالغ خاکستری مایل به قهوه ای روشن , بالهای جلوی رنگ مایل به قهوه ای , و یک ردیف نقطه های رنگ در کناره جلویی بالایی دیده می شود بالهای زیرین حشره سفیدرنگ است .چگونگی ضرر :لاروها ( کرم های ) نسل اولیه که جدید از تخم بیرون آمده اند بمدت یک ساعت از روی برگ به کارگیری کرده و درون برگ می شوند بعد با وجود آوردن سوراخی از محل غلاف برگ وارد ساقه گیاه می شود . این کرم ها به‌تدریج رویش کرده و ساقه آلوده و کثیف را ترک می نمایند و وارد س
نه نگو آروم میشم بی تو اصلا
نمیتونم باشم بی تو قطعا
نباشی عاشقت مرده رسمن میمیرم من

نه حتی فکرش منو له میکنه
ببین عشقت با من چه میکنه
تو بری عاشقت دق میکنه میمیرم من

نه مث تو نمیتونم آروم بشینم آره زیر بارون
تو رو از دست بدم آسون
نه نمیدم من تو رو از دست

آروم نمیگرم از قصد
آخه دوستت دارم از بس
تو حواست پرته که نمیبینه چجوری من عاشقتم
تو نمیفهمی چرا هر چی که من دارم بهت واضح میگم

من با تو حالم خوشه دلم آروم میشه
من حواسم جمعه که تنها نری زیر
شرکت سامسونگ را بشناسید
سامسونگ ( Samsung) یک شرکت کنگلومرا (خوشه‌ای) چند ملیتی کره جنوبی می باشد که مقر اصلی این شرکت به نام شهر سامسونگ (Samsung Town) به صورت یک مرکز اداری و پارک فناوری اطلاعات  در شهر  سئول، کره جنوبی واقع می باشد.
این شرکت دارای  چندین شرکت تابع و همچنین زیر مجموعه هایی در صنایع  مختلف می باشد،  که اکثر آنها تحت نام برند سامسونگ با هم متحد شده اند و این شرکت به عنوان بزرگترین شرکت چایبول (شرکت کنگلومرای کره جنوبی)شناخته می شود.
ادا
حق با تو بودمی بایست می خوابیدماما چیزی خوابم را آشفته کرده استدر دو ظاقچه رو به رویم شش دسته خوشه زرد گندم چیده امبا آن گیس های سیاه و روز پریشانشانکاش تنها نبودمفکر می کنی ستاره ها از خوشه ها خوششان نمی آید ؟کاش تنها نبودیآن وقت که می تواستیم به این موضوع و موضوعات دیگر اینقدر بلند بلندبخندیم تا همسایه هامان از خواب بیدار شوندمی دانی ؟انگار چرخ فلک سوارمانگار قایقی مرا می بردانگار روی شیب برف ها با اسکی می روم ومرا ببخشولی آخر چگونه می شو
قدمت این جسم به زمانی برمی‌گردد که دنیا تنها 3 درصد از عمر کنونی 13.7 میلیارد سال خود را داشت.ما این کهکشان تازه کشف شده را که MACS0647 نامیده شده، به همان شکلی می‌بینیم که در 420 میلیون سال پس از مهبانگ وجود داشت. نور این کهکشان 13.3 میلیارد سال در فضا سفر کرده تا امروز به زمین برسد، فاصله‌ای که معادل انتقال‌به‌سرخ با اندازه تقریبی 11 است.
«به رغم این که عموما انتظار داریم که با استفاده از قدرت بسیار زیاد عدسی گرانشی، کهکشان‌های بسیار دوردست را بیا
دانلود آهنگ جدید عماد احمدی به نام بی نظیری
متن آهنگ جدید بی نظیری - عماد احمدی
Скачать новую песнюEmad Ahmadi bi naziri
Текст песни bi naziri Emad Ahmadi
یگیره دلم پیش دلت میخوام بگم اینو بهتЯ хочу сказать тебе это
بهت علاقه مندم، دوریت منو میکشهЯ заинтересован в тебе, Дорит убьет меня
تو که باشی دلم خوشه از ته دل میخندم

ادامه مطلب
تیمش چهارده تا گل خورده بود و کل استادیوم هم در اختیار طرفدارهای تیم مقابل بود.صدایش به جایی نمی رسید اما طبلش 
را برداشت و شروع کرد به ضرب گرفتن.چندنفری با خنده های مسخره که ،یارو دلش خوشه،بهش نگاه کردند.اما تمام نگاهش 
به تیمش بود و سرود کشورش را بلند بلند می خواند.
شمارش گل ها از دستش در رفته بود.یک لحظه چشم های پر از اشک کاپیتان تیم افتاد بهش،از توی نگاهش میخواند که بهش
میگه: ممنون مرد که هستی
سال پیش نشد بیام امسال هم در رفاه و آسایش مادی روزیم شد...هرچند سپاس گزارم که روحیات غرغریم رو لحاظ کردن اما این خوف رو چه کنم که نکنه ظرفیت ندارم و لیاقتم نیست و...خلاصه که نشد این بال خوف مارو ول کنه بزاره دمی با رجا  خالی خالی حالشو ببریم،حالا والا من هوایی هم نیومدم زمینی با فسقل خان یک جا بند نشو اومدم...خلاصه که رفتم زیارت وداع و ما رایت الا جمیلا...قطعا جزو عمر بهشتیم بوده و اگر مخلد در آتش هم باشم دلم خوشه قبلاً بهشتو ی جایی دیدم...دلم نمیاد
ماه مبارک قلب انسان شادمان است/ازبهر پروازش مهیا آسمان است/وقت عبادت آمده تاگام معراج/عرش الهی خوشه چین بندگان است/روزه نماز وهردعا درآن فراهم/گلچین رحمت درسحربر عاشقان است/درزنگ بیداری تلاشی کن مسلمان/افطاریش رحمت وبرکت گلفشان است/عارف برای وصل خود دارد تمنا/عشق ولایت گوهربر شیعیان است/شیطان به زنجیر است وفرصتها فراهم/وقت عروج همره افلاکیان است/دل رابکن دنیا مثال ذره ای پست/آرامش سالک زچشمان اشک جان است/یاریگرمهدی ولی وامت اوست/کم کم ظه
«مَثَلُ الَّذِینَ یُنفِقُونَ اءَمْوَالَهُمْ فِی سَبِیلِ اللَّهِ کَمَثَلِ حَبَّةٍ اءَنبَتَتْ سَبْعَ سَنَابِلَ فِی کُلِّ سُنبُلَةٍ مِّاْ ئَةُ حَبَّةٍ وَاللَّهُ یُضَعِفُ لِمَن یَشَآءُ وَاللَّهُ وَاسِعٌ عَلِیمٌ»(1)«حکایت آنان که اموال خویش را در راه خدا انفاق می‏کنند حکایت دانه‏ای است که هفت خوشه رویانیده که در هر خوشه صد دانه باشد، و خدا برای هر که بخواهد، دو برابر هم می‏کند، که خدا وسعت بخش و دانا است»وقتی پای دستگیری و کمک به هم‌نوع
تقریبا بعد از یک ماه که کاملا از هم بى خبر بودیم.. تماس تصویرى گرفتم. با اینکه مدت طولانى هست که مریضم و مجبورم به تظاهر چیزى که نیستم، لبخند میزدم و از حال و احوالش میپرسیدم اما چهرش ناراحت بود.. از شرایطش و مشکلاتش میگفت.. از اینکه سرش شلوغه و هنوز نمیدونه فردا باید بره سفر بخاطر کارش یا نه.. از اینکه از حجم فشار خسته اس و هزار جور غر دیگه. میگفتم غصه نخورین.. حل میشه.. درست میشه. سعى کردم بحث رو عوض کنم و حالش رو خوب..گفتم چقدر این رنگ پیرهن بهتون م
گوگن:خوب چه نتیجه ای می خوای بگیری؟
ونسان: این نتیجه گوگن، مزرعه ای که گندم می رویاند، آبی که در نهر می خروشد، شیره انگور، زندگی بشر، همه این ها یک چیز و از نوع همند. در دنیا تنها وحدت وجود دارد، وحدت وزن، وزنی که همه ما به آهنگ آن رقصانیم؛ مردم، سیبها، رودخانه ها، مزارع کشت شده، ارابه های گندم کش، خانه ها، اسبها، خورشید. گوگن، ماده ای که تو را تشکیل داده فردا در خوشه انگوری راه خواهد یافت. چرا که تو و خوشه انگور از یک جنسید. وقتی من دهقانی که زم
زگیل یک بیماری شایع پوستی است که برای بسیاری از شما آشناست . این بیماری به شکل زائده هایی گوشتی و سفت بر روی نقاط مختلف پوست بدن ظاهر می شوند . این زائده ها انواع و اندازه های مختلفی دارند و ممکن است به شکل تک و پراکنده به وجود بیایند و گاهی هم از رشد و تجمع چندین زگیل، زائده های بزرگتری به وجود می آید که به زگیل های خوشه ای معروفند.انواع زگیلزگیل معمولیزگیل مسطحزگیل رشته ایزگیل کف پازگیل خوشه ایزگیل تناسلیدرمان زگیلدرمان با لیزردرمان جراحیک
کی‌بانو جان، صبح که از خواب بیدار شدم، دیدم آسمان سراسر ابریست. برایت چند خوشه باران چیده‌ام، چترت را فراموش نکن؛ امروز هوا بارانی‌ست.
شما به اندازه‌ی تمام چیزهای بد خوبید. مثلا به اندازه‌ی انتظار طولانی برای عبور از چراغ قرمز، به اندازه‌ی شاخص آلودگی هوا، به اندازه‌ی سرمای دست کودک دست‌فروش و به اندازه‌ی تمامی زباله‌های مسافر در اقیانوس‌ها. اصلا در روزگاری که بدی‌ها سر به فلک کشیده‌اند و خوبی‌ها دارند تمام می‌شوند، شما را باید ب
و من تصمیممو گرفتم 
اشکمم ریختم 
گرچه هنوز بغض دارم 
اما پاییز عقلشو به احساسش غالب می کنه 
و تو فروردینی هستی 
و اون پسرک همکارم هم فروردینیه 
و لابد شماها فکر می کنید که یه دختر تو خونه مونده رو خر میتونید بکنید 
نه عزیزم 
نه 
پاییز از حسین که کار داشت لگد خورد 
که حسین خودش بابت کارش سرشکسته بود 
و تو بابت بیکاریت سرشکسته نیستی 
و امشب به من گفتی شما اگه میخواین ناز بیارین خانمِ ....(فامیلیم) که خوب مجبور نیستین و با اجبار نمیشه...
و بعدتر که
مقدمهبه طور کلی رشته رایانه رشته پویایی است و اشخاصی که این رشته را انتخاب می کند باید قدرت تجزیه و تحلیل مسایل را دارا باشد. در دنیای کنونی که رایانه درتمام کارهای کنترلی، محاسباتی، تولیدی و …..حرف اول را می زند و به عنوان ابزاری برای رشته رایانه است،باعث شده این رشته اهمیت خاصی داشته باشد. اگر رشته رایانه را به عنوان رشته تحصیلی انتخاب می کنید باید انسان ماجرا جویی باشید و با طبع همیشه در حال پیشرفت این رشته سازگار باشید. همچنین باید منابع
درود همراهان گرامی#نقد_شعر #انجمن_ادبی_شعر_باران #مدیریت_برنامه :#بانو_مریم_راد#مورخ:۹۸/۶/۵سه شنبه#ساعت_شروع ؛(۲۲)♋️☯♋️☯♋️‍ بچرخ به سمت من بچرختا تنظیم شوندباغهای معلق بابلبه سمت شرب مدام عشقو نورسرریز شود از پیاله هابچرخبچرخ این رقصرسم خوشه هایی ست که روی شانه های بلوغ افتاده اندبچرخ بچرخ به سمت من سمت عشق و چنگ بزن به این دو اصلاین دو خوشه ی معلقِبیرون پریده از پرزین تکاملکه در این باغ سر به هوامیوه های کالحالا شرابی رسیده اندبچرخ به س

میگن سالی که نکوست از بهارش پیداست...
اولش که با کرونا شروع شد و همه نقشه هایی که از سه ماه قبل عید برای تعطیلات و دید و بازدید هایش کشیده بودیم همه دود شد و رفت هوا 
میشه به فال نیک گرفتش...ممکنه بگین بابا دلت خوشه هاا!! فال نیک کجا بود؟! 
بیایم به حرف سهراب گوش بدیم که میگه: (چشم ها را باید شست   جور دیگر باید دید ) و جور دیگه نگاه کنیم و نیمه پُر لیوان رو
این‌ تصویر از تلسکوپ هابل، کهکشان M86 را نشان می‌دهد. با وجود اینکه بیش از ۲۳۵ سال پیش توسط ستاره شناس "شارل مسیه" کشف شده، طبقه بندی ریخت شناسی آن هنوز ناشناخته است. ستاره شناسان هنوز در مورد اینکه M86 کهکشانی بیضوی یا مارپیچ است، بحث می‌کنند.
این کهکشان که بخشی از خوشه کهکشانی سنبله است، در فاصله پنجاه میلیون سال نوری از زمین قرار دارد و با سرعت باور نکردنی ۵۴۳۰۰۰ مایل بر ساعت در حال حرکت در فضا است و مسیر فعلی‌، آن را در مواجهه با ما قرار می
دلم برای غم فقدان تو تنگ شده است . برای غمی که ما را به دوستی تو بدهکار می کرد. ما را خوشه چین خرمن درو شده ی تو می کرد.کاش ما را گذاشته بودند که عزاداری تو را بکنیم ..بیست و دوی بهمن که شد چهلمت را با افتخار با حماسه با برنامه ی دقیق و دقیق تر شده برای انتقام تو برگزار کنیم ...نشد ...اولین کسی که نگذاشت که همگی دسته جمعی خودمان را تو بدانیم ..یا با تو بدانیم.....همان کسی بود که شهادت عظیم تو را امضا کرده بود...غیرتی است جل و علا روی دوستانش...ممکن است آنها
انجمن‌ها از خدا دارد دلمحرف‌های آشنا دارد دلم
بهر بی‌دردان جفا چون تیغ زهربهر بیماران شفا دارد دلم
گفت با ما این همه تبعیض چیست؟گفتم انواع وفا دارد دلم
با خوشان رسم و آیین و بزکخوشه‌های ناسزا دارد دلم
با قوی‌قلبان جهد و راستیبوسه‌های بی‌هوا دارد دلم
هر چه حکم عشق جاری در منستبی‌هوا بر روح‌ها دارد دلم
از فروغ مشعل مردان عشقآتش بی‌انتها دارد دلم
نور می‌بارد به ره‌گم‌کردگانبینوایان را نوا دارد دلم
هر که را نزدیک شد دیدارهااز ره پنهان
بوسیله دیدن می رسد هواوی با معرفی تند ترین خوشه ی آموزش هوش مصنوعی جهان و برنامه ریزی بخاطر سرمایه گذاری ۱/۵ میلیارد دلاری بخاطر استخدام ترقی دهندگان کند افزار، عزیمت ورودی قدرتمند بوسیله بازار رایانش ابری را دارد.ظرفیت تنخواه گذاری متاخر غول فناوری چینی بی آرامی رده با رقبایی چون علی بابا، تنسنت، آمازون، گوگل، مایکروسافت و دیگر مشارکت های آمریکایی حوزه ی ابری قرار می گیرد. هواوی بزرگ ترین تأمین کننده ی تجهیزات مخابراتی دنیا و دومین تو
دانلود آهنگ جدید حمید عسکری رفت دلم
دانلود آهنگ حمید عسکری به نام رفت دلم کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده رفت دلم با صدای حمید عسکری از جوان ریمیکس
Download New Music Hamid Askari – Raft Delam

هم اکنون می توانید ساخته جدید حمید عسکری را با بالاترین کیفیت دانلود نمایید.
موزیک جدید حمید عسکری در تاریخ ۱۴ مرداد منتشر شد.
جدیدترین ساخته حمید عسکری، رفت دلم نام گرفته است.
امیدوارم شنوندگان از این موزیک لذت ب
شب قشنگیه.مامان می گه سرده ولی به نظر من خنکه.ماه توی آسمون می درخشه و نور نقره ای رنگ خودش رو روی هرچیزی می اندازه.گل های لاله عباسی خونه مون هنوز کوچیکن.منتظرم تا مثل سال پیش دوباره گل های خوش رنگشون رو بدن و دوباره بوی خوششون فضای حیاط رو در بر بگیره.درخت انگوری که نمی دونم چند سال پیش کاشتیم،برای اولین بار پنج تا خوشه ی انگور داده. :)
پنجره ی اتاقم رو باز گذاشتم تا هوای خنک بهاری وارد اتاقم بشه.چه قدر من فصل بهار رو دوست دارم.از چند ماه پیش من
#حه‌دیث 
جۆانترین و زۆرترین دۆعای سەرۆەرمان رەسول اللەﷺ
  اللَّهُمَّ رَبَّنَا آتِنَا فِی الدُّنْیَا حَسَنَةً، وَفِی الآخِرَةِ حَسَنَةً، وَقِنَا عَذَابَ النَّار
ِ
ای خۆاێە.  پەروەردگاری اێمە! لە دونیا وقیامەت به اێمە چاکە دابارێنە.و اێمە لە آگری دۆزەخ قۆتار بکە، 
تەخریج بخاری (۶۳۸۹)

(پەیجی مامۆستا سۆران عبدالکریم)

https:/soranabdolkarim
بوم شناسی گوجی بری
این گیاه بیش از 600 سال است که در حوالی رودخانه زرد چین کشت شده است و هنوز هم بصورت گسترده کشت میشود به طوری که در سال 2005 در شهرستان ژونگنینگ چین000/200 هکتار کشت شده است طبق آخرین آمار در مورد کشت گوجی بری در چین 42 در صد از زمینهای زراعی چین زیر کشت گوجی بری میباشد.
گیاهشناسی گوجی بری
گوجی بری گیاهیست چند ساله با ساقه های چوبی که برگهای ریز دارد وارتفاع درخت بین 1 الی 3 متر می باشد.
گوجی بری ها خودگرده افشان هستند اما ممکن است در طب
دانلود آهنگ جدید علی یاسینی هر جای شهر
دانلود آهنگ علی یاسینی به نام هر جای شهر کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده هر جای شهر با صدای علی یاسینی از جوان ریمیکس
ترانه و تنظیم: علی یاسینی, موزیک: علی یاسینی و مجین
Download New Music Ali Yasini – Har Jaye Shahr

آهنگ جدید علی یاسینی را هم اکنون می توانید از جوان ریمیکس دانلود نمایید.
آهنگ جدید علی یاسینی، هر جای شهر نام دارد.
موزیک این اثر از علی یاسینی و مجین می
 در کتب سنتی با نام های «ترخون»، «طرخون» ، «الحوزان»، گفته شده است به فرانسوی آن را Estragon و Amose petit dragon و Forgon و Dragone و به انگلیسی Taragon و Estragon گفته می شود، گیاهی است از خانواده Compositae تیره فرعی Radeae نام علمی آن Artemisia dracunculus L می باشد.
مشخصات
طرخون گیاهی است پایا. ساقه آن زیاد بلند نمی شود و ارتفاع آن در حدود 60 سانتی متر . برگهای آن سبز تیره. دراز، باریک و نوک تیز و متناوب و بدون دمبرگ برگهای پایین ساقه کمی بزرگتر و تقریبا دندانه ها آن را به 3 قسمت تقسیم می
تکست آهنگ بام نبود کسی علیرضا طلیسچی
من یه مو نذاشتم از سرِ تو کم بشه
قبلِ تو نذاشتم هیشکی عاشقم بشه
من گذاشتم عشقت حسرتِ دلم بشه
اما تهش دو سه تا یادگاری موند ازت
بعدِ تو دلمو دیگه خوش کنم به چیت
لَک زده دلم برای حرفای دلیت
بعدِ من نذار کسی بیاد توو زندگیت
من فقط دلم به دیدنت خوشه فقط
باهام نبود کسی تا وقتی باهام بودی
در میومد اشکت اگه جام بودی
این دلم یه ذره میشه واسه عطر و بوت
کاشکی دست نذاشته باشه یکی دیگه روت
یکی دیگه روت …
لطف کن ، هر چی پی
نمودار به نوعی گرافیک گفته می‌شود که در آن داده‌های عددی به روشی فشرده با طرح‌بندی بصری نمایش می‌یابند و روابط اساسی بین داده‌ها مشخص می‌شوند. در اکسس 2019 می‌توان یک نمودار به فرم یا گزارش اضافه کرد تا داده‌ها به صورت بصری ارائه شوند و تصمیم‌های آگاهانه‌تری اتخاذ شود. می‌توان نمودار را به جدول یا کوئری اتصال داد تا به وسیله برخی مشخصه‌ها سفارشی‌سازی شود. حتی می‌توان نمودار را به حالت تعاملی درآورد. برای نمونه اگر یک فیلد دسته‌بندی
دیدن جلد کتابی که رویش نوشته خاطرات فرمانده‌ی گردان «حضرت ابالفضل علیه‌السلام»، آن هم با عنوان «آب هرگز نمی‌میرد»، به‌خودی خود آنقدر جذاب هست که آدم را ترغیب کند به خواندن آن. شاید برای همین است که سراسر کتاب، بوی آن حضرت را به خود گرفته و راوی داستان هم، در دست‌نوشته‌ای که در ابتدای کتاب، خودنمایی می‌کند، چنین نوشته است:«از روزی که در ۶ سالگی روضه‌ی مشک و سقا را از پدرم شنیدم تا زمانی که دستم به داس و خوشه‌های گندم گره خورد، رد این بوی
من بعد از هزار سال تمام حتی
روزی مرده ام به خانه باز خواهد گشت
تو از این تنبوره زنان توی کوچه نترس
نمی گذارم شب های ساکت پاییزی
از هول و ولای باد لرزان بترسی
هر کجا که باشم
باز کفن بر شانه از اشتباه مرگ میگذرم
می آیم مشق های عقب مانده تو را مینویسم
پتوی چهارخانه خودم را تا زیر چانه ات بالا میکشم
و بعد یک طوری پرده را کنار میزنم
که باد از شمارش مردگان بی گورش
نفهمد که یکی کم دارد...